+90 212 244 72 76
etkintanitim@etkintanitim.com

Lezzetli Bir Mola Garanti Bankası’nda

Güncelleme 9, Aralık 2015


Lezzetli Bir Mola Garanti Bankasında/etkinliklerimiz

Garanti Bankası’nın Türkiye genelinde yaklaşık 21000 çalışanına ‘ lezzetli bir mola ’ diyerek gönderdiği Nutella kavanozları belli ki onları çok mutlu etmiş.

Sene içerisinde belirli periyotlarla Genel Müdürlük, Güneşli Operasyon Merkezi  ve eğitim binalarında yaptığımız etkinliklerin yanı sıra Türkiye’nin diğer bölgelerindeki ve şubelerdeki çalışanlarını da Garanti bankası unutmuyor. Bu yıl içerisinde gönderdiğimiz Hurma ve Kahve setlerinden sonra seneyi Nutella ile kapattık.

 ‘’BANKACI BİR KADINA GÖNDERİLEBİLECEK DAHA TATLI BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?’’

NUTELLA®, tarihçesi;
İkinci Dünya Savaşı’nın ardından kakao tedariğinde yaşanan sıkıntılara akıllı bir çözüm sağlamak amacıyla geliştirilmişti. İtalya’nın Piedmont şehrinde yaşayan bir pasta şefi olan Pietro Ferrero, ustalıkla fındık, şeker ve bir miktar da, o zamanlar nadir bulunan, kakaodan oluşan tatlı bir ezme yarattı. Bu ezmeye, dilimlenip ekmek üzerine sürülebilecek bir somun şeklini verdi ve adını da o zamanlar ünlü bir yerel karnaval karakterinin adı olan “Ginadujot’ olarak koydu. 14 Mayıs 1946’da ise Ferrero Şirketi resmi olarak kuruldu.
Neden bu kadar seviliyor?
Lezzetli bir mola deyince ilk akla gelen şeylerden biri tatlı atıştırmalıklar. Nutella ise akışkan lezzeti, çocukluğumuzu hatırlatan, sevgi yüklü anılarımızı canlandırmasıyla meşhur. Enerji veriyor, duygusal canlanma katıyor, eğlendiriyor. Daha ne olsun !

 

Lezzetli Bir Mola Garanti Bankasında/etkinliklerimiz Lezzetli Bir Mola Garanti Bankasında/etkinliklerimiz

*Garanti çalışanlarının sosyal medya paylaşımları