+90 212 244 72 76
etkintanitim@etkintanitim.com

Bu Havayolu Çok Tatlı

Güncelleme 17, Mayıs 2016


Bu Havayolu Çok Tatlı/etkinliklerimiz

Sweet Airlines ile Çalışanlar Yüksek Motivasyonlara Uçuyor

Sweet Airlines – Her şirket için yönetim sürdürülebilirliği huzurlu hayatın olmazsa olmazıdır. Bu huzur dediğimiz mutluluk hali tüm iş yapış süreçlerine buluşacağı içindir ki verimlilik artar, satışlar patlar, hizmetler kusursuzlaşır, gelecek pozitif bir akış kazanır. İşte bu yüzdendir ki yöneticiler yani bütünlüklü bakarsak yönetimler motivasyon konusu ile ilgilenmek zorundadır. Çünkü yönetimin başarısı, astlarının örgütsel amaçlar doğrultusunda çalışmalarına; bilgi, yetenek ve güçlerini tam olarak bu doğrultuda harcamalarına bağlıdır. Yüksek motivasyon ile verimlilik yani performans doğrudan ilişkilidir. Motive olmayan personelin performans göstermesi beklenmemelidir. Peki çalışan nasıl motive edilir ki ? Sweet Airlines ile tatile uçurmak çözüm müdür? Anlık mutluluk için uzaklara uçmak şart mıdır?

Bu Havayolu Çok Tatlı/etkinliklerimiz

Çalışma hayatı ve sosyolojisi açısından uzun bir konu; tek bir cevabı yok, matematiği yok, kişiye göre, kurum politikasına göre, ülkenin yasaları, dünyanın ruh haline göre değişen, hep üstüne özenle eğinilmesi gereken bir alan; çalışan motivasyonu. İç iletişiminizde kullanacağınız araçlar ne kadar zenginleşirse o kadar farklılaşırsınız ve ne kadar farklılaşırsanız o kadar hızlı sonuç alırsınız.

İşte yepyeni bir konspet fikirle kurulan “Sweet Airlines” çalışan motivasyonunda çıtayı yükselten harika ve tam anlamıyla uçuran bir hizmet. İç iletişim faaliyetlerini yakından takip eden ajans ve yöneticilerin gönlünü kısa sürede kazanmasının sırrı da bu tatlı tatlı farklılaşmasına borçlu.

Kendini Özel Hisset, En tatlısını Ye, En Güzelinden VIP Hizmet Al

Motivasyon gözlenebilen bir olay veya mikroskop altında incelenebilen bir şey değildir. Motivasyonu etkileyen  faktörler ancak kişilerin davranışlarının yorumlanması ve anketler ile anlaşılabilir. Kişinin davranış şekli motivasyonunu gösterir. Dolayısıyla yöneticilerin personeli motive edecek araçları belirlemesi ve onları motive edecek modeller ve uygulamalar geliştirmesi zorunludur.* (Kaynak: Motivasyon Yönetimi – Araş.Gör. Evrim ÇELTEK – İş,Güç Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları Dergisi)

Bu Havayolu Çok Tatlı/etkinliklerimiz Bu Havayolu Çok Tatlı/etkinliklerimiz

 

Hayal edin; zor bir haftanın içindesinin, finansal defterlerin üzerine çalışıyor tüm departman, sene sonu yaklaşıyor, zamanla yarışıyorsunuz, stres tavanda, çaycısından, CEO’suna herkes istim üstünde, çocuklarınızı eve geç gitmekten bir haftadır görmüyorsunuz…işinizi seviyorsunuz, şirketinizi takdir ediyorsunuz fakat böyle bir yoğunluğu da kabul edemiyorsunuz. İçten içe hayatınızı, varoluşunuzu, şehir yaşamını, kariyerinizi masaya yatırıyorsunuz….Çok doğal olarak; mutsuz ve gergin mesailerle yuvarlanıp gittiğiniz günler. Yine öyle bir günde masa başınıza gömülmüşken koridora giren kabin hostları/hostesleri renkli ve inanılmaz lezzetleri belki müzik, belki eğlenceli bir fikir etrafında sunuyor. Tüm ofis ayakta neler olduğunu anlamaya çalışırken uçaklarda görmeye alıştığımız bu özel sunuş herkesi gülümsetmeye yetiyor.

Fark yaratan çok basit ama eğlenceli, oyun değiştiren, günün geri kalanında konuşulacak bir etkinlik Sweet Airlines. Türkiye’de bir ilk; kurumsal yer hizmetlerinde “Tatlı bir uçuş deneyimi” gibi 🙂

Etkin Tanıtım olarak bu markayı desteklemeye ve hizmetlerini sunmaya zevkle devam edeceğiz.

www.sweetairlines.com.tr