+90 212 244 72 76
etkintanitim@etkintanitim.com

Hakkımızda

 

Mutlu çalışan üretir...

Birlikte çalıştığı kurumların ihtiyaçlarını özelleştirebilen, mutlu çalışan fikrini kurumsal yapıya adapte edebilecek püf noktaları çok çok iyi bilen bir ajans Etkin Tanıtım. 20 yıldır host ve hostesleri, tercümanları, mihmandarları, servis elemanları, müzisyenleri, jonglörleri, midye dolmacıları, kestane kebapcıları, noel anneleri ve sayamadığımız onlarca eğlenceli ekibi ile büyük ve küçük demeden “çalışanlarını motive etmek” kavramının hakkını veren profesyonel bir çözüm ortağı.

Günümüzde iş dünyasında çalışan motivasyonunu belli bir seviyede tutmak artık kolay değil; kültür farkı, teknolojik gelişmelerin yansıması, dönüşen insan kaynakları anlayışı, birbirini anlayamadığını ileri süren X,Y,Z kuşakları vs., motivasyon ve iç iletişim kavramını çok daha fazla öne çıkartıyor, birbirine özel bir aidiyet hissiyle bağlı çalışanlar yaratmayı da ayrı bir "iç iletişim" işi haline ister istemez getiriyor.

Dünya çapında bir çok şirket, iş yerine mutluluğu getirmenin ve personelinin "mutlu çalışan" olarak hissedebilmesinin yollarını arıyor. Etkin Tanıtım da bu arayışın Türkiye'deki en kapsamlı çözüm ortağı.

Ekip

Gani Çetin - Kurucu ve Genel Koordinatör – gani@etkintanitim.com

İlsu Tataroğlu - Etkinlik Yönetimi ve Müşteri İlişkileri - ilsu@etkintanitim.com

Arcan Demirci - Etkinlik Yönetimi ve Operasyon Sorumlusu - arcan@etkintanitim.com

Deniz Karcı - Uluslararası İletişim – deniz@etkintanitim.com

Alper Akça - Pazarlama İletişimi - alper@exprojects.com - www.exprojects.com 

Alternatif Yaşam Derneği ve alt projeleri sosyal sorumluluk çözüm ortağıdır.

www.ayder.org.tr - www.duslerakademisi.org